o
Sorularınız için bilgi@bizbize.com.tr (0312) 473 21 56
(0312) 473 21 56
Bizi arayın

ANADOLU SAĞLIK SİGORTASI & MEDILAB

Anadolu Sigorta Bireysel Sağlık Sigortası kapsamında, Medilab işbirliği ile sunduğumuz VIP hizmetimiz ile birçok seçkin hastanede hem yatışlı, hem de yatışsız tedaviler için sigortalılarımız tıbbi işlemlerini özel araçla alınarak ve herhangi bir ücret ödemeksizin gerçekleştirebilmekteler.

Mevcut poliçede sunulan avantajların yanı sıra bir çok tıbbi işlemin (ameliyatlar da dahil olmak üzere muayene, laboratuvar, görüntüleme (MR, BT vb.), endoskopi, kolonoskopi, biyopsi, patoloji, EMG, EEG, ultrasonografi ve doppler vb.) VIP hizmetimiz ayrıcalığı ile yaptırılabilmesi için sadece bir randevu alınması ve belirtilen işlemlere yönelik "Doktor İstem Kağıdı" nın Medilab yetkililerine iletilmesi yeterlidir.

*Katılım Payı Yok

Bu özel ve yenilikçi hizmetimiz ile sağlık sigortası poliçesi kapsamında, Medilab Assist' in özel anlaşma yaptığı merkezlerde muayene, laboratuvar, görüntüleme (röntgen, MR, BT vb.), fizik tedavi gibi tüm yatışsız tetkik ve tedavi işlemleri için sadece bir randevu alınması yeterlidir. Üstelik bu kaliteli hizmet kapsamında sağlık sigortası poliçesinde yer alan katılım payı ödenmemektedir.

Ayrıca, sigortalılarımız anlaşma yapılmış hastanelerde ameliyatlar da dahil olmak üzere tüm yatışlı tedavileri için VIP hizmetin ayrıcalıklarını yaşamaya devam edeceklerdir.

*Özel Araçla Ücretsiz Transfer

Bu hizmet kapsamında İstanbul, Bursa ve Antalya ili sınırları içerisinde sigortalılarımız bulunduğu yerden özel araçla alınmakta, işlemleri bittikten sonra, istedikleri yere yine özel araçla bırakılmaktadır.

Bu özel transfer hizmeti için de sigortalılarımızdan herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Anadolu Sigorta Medilab Assist VIP Hizmeti ile ilgili detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur:

  • Özel hizmetimiz, İstanbul, Bursa ve Antalya il sınırları içerisinde geçerlidir.
  • Özel hizmetimiz, Medilab Assist' in özel anlaşma yaptığı merkezler için geçerlidir.
  • Yukarıda belirtilen işlemlere yönelik "Doktor İstem Kağıdı"nın Medilab Assist yetkilisine iletilmesi yeterli olacaktır.
  • Özel hizmetimizin sigortalılarımızı memnun edecek düzeyde verilebilmesi için, 24 saat öncesinden randevu alınması önem taşımaktadır.

Randevuların Pazartesi - Cumartesi 08:30 – 17:30, Pazar günü 09:00 – 15:00 arasında alınmasını rica ederiz.

Sigortalılarımızın randevularını alırken "Anadolu Sigorta'da Sağlık Sigortası Poliçesinin olduğunu" belirtmesi gerekmektedir. Randevular aşağıda belirtilen yollarla alınabilmektedir:

Anadolu Sigorta Medilab Assist VIP Hizmeti Telefon Hattı: 0850 811 75 00

Medilab Online: www.medilabassist.com.tr ; info@medilab.com.tr

Ayrıca, Anadolu Sigorta Sigortam Cepte uygulaması üzerinden de Anadolu Sigorta Medilab Assist VIP Hizmetine ait randevular hızlı ve kolay bir biçimde alınabilmektedir.

*Sonuçlar sigortalılarımızın talebine göre e-posta, kurye, kargo ya da posta ile ulaştırılacaktır.

*Medilab Assist güncel anlaşmalı kurum listesine https://www.anadolusigorta.com.tr/tr/iletisim/bize-ulasin/anlasmali-saglik-kurumu-bul adresinden ulaşabilirsiniz.

Sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

Saygılarımızla,